.

.

احمدرضا پرویزی در حاشیه رونمایی از اپلی‌کیشن "شکم" به عنوان اولین محصول استارت‌آپی شتاب دهنده تیک کرمانشاه که امروز (دوم خرداد) برگزار شد، به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمانشاه وی در گفت و گویی ضمن معرفی اپلی‌کیشن شکم، اظهار کرد: شکم، اپلی‌کیشنی برای سفارش آنلاین غذا، معرفی رستوران‌های سطح شهر، پیشنهاد غذای رژیمی و ... است.
وی ادامه داد: همچنین برای اولین بار در کشور امکان رزرو اینترنتی میزهای رستوران در قالب اپلی‌کیشن شکم فراهم شده است.
پرویزی یادآور شد: در کنار شکم یک شبکه اجتماعی هم فراهم شده تا افراد تجربیات غذایی و رستورانی خود را با هم در میان بگذارند و بتوانند بهترین غذا را از بهترین رستوران تهیه کنند.
ایده‌پرداز اپلی‌کیشن شکم با اشاره به اینکه نسخه نهایی این اپلی‌کیشن اکنون در اختیار کاربران قرار دارد، تاکید کرد: علاقمندان می‌توانند شکم را از "کافه بازار" و یا "اپ استور" دانلود کنند.
وی با بیان اینکه تاکنون با 30 رستوران سطح شهر کرمانشاه قرارداد منعقد شده، تاکید کرد: در حال حاضر امکان سفارش آنلاین غذا از سه رستوران به صورت آزمایشی وجود دارد.
پرویزی خاطرنشان کرد: برنامه داریم در آینده رستوران‌ها، غذاهای خانگی و ... را در سطح استان‌های همجوار هم پوشش دهیم و حتی به سمت تامین صبحانه و غذا برای ادارات و دستگاه‌ها برویم.
وی گفت: نزدیک به یک سال در قالب تیم سه نفره بر روی این ایده کار کردیم تا امروز به نسخه نهایی اپلی کیشن شکم رسیدیم.
ایده‌پرداز اپلی‌کیشن شکم اظهار کرد: مشابه شکم، اپلی‌کیشینی به نام "زودفود" در تهران است که بسیار خوب کار کرده و در شهرستانها موارد مشابه کمتر داریم.

خوانده شده 156 آخرین ویرایش در چهارشنبه, 02 خرداد 1397 ساعت 05:42

پنل واحد من

اطلاعیه و فراخوان ها

  • فراخوان جشنواره ایده در خصوص توسعه فناوری های آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست
  • فراخوان چالش نوآوری و فناوری نانو: 1- افزایش پایداری حرارتی ویتامین D3 در روغن های مایع خوراکی 2- ساخت جوهر…
  • مشاوره حسابداری برای اشخاص حقیقی و حقوقی پارک علم وفناوری کرمانشاهدکتر داریوش اختر شناسحسام الدین محمدیزمان: چهار شنبه 20 تیر…
  • برگزاری سومین دوره مسابقات موشک های کاغذی توسط شرکت خانه رباتیک
  • اطلاعیه فرصت های سرمایه گذاری جهت بازسازی کشور عراق

دستاوردها و افتخارات پارک

دستاوردها و افتخارات پارک