.

.

 شتابدهنده کارآفرینی تیک  بعنوان نخستین شتابدهنده کارآفرینی خارج از پایتخت سومین رویداد پیش شتابدهی خود را  16 تیرماه درسالن علامه طبا طبایی سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه برگزار می کند.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمانشاه ، مهندس سامان فتحی مدیر شتابدهنده  کارآفرینی تیک با اعلام خبر فوق گفت : هدف از برگزاری دوره پیش شتابدهی آمادگی استارت آپ ها برای کسب سرمایه گذار است.
فتحی در ادامه با اشاره به اینکه از میان 150 ایده درخواست داده شده به شتابدهنده 15 ایده حایز شرایط حضور در این دوره از پیش شتابدهی شده اند گفت: دوره پیش شتابدهی این استارت آپ ها از 16 تیرماه تا 16 مهرماه به طول می انجامد.
وی ادامه داد: در این دوره استارت آپ ها آموزش های لازم را برای راه اندازی یک کسب و کار استارت آپی مانند منتورینگ ، شرکت در نمایشگاه ، تکمیل تیم کاری ، و آشنایی با استارت آپ های بزرگ می بینند.
مدیر شتابدهنده کارآفرینی تیک تصریح کرد: در دوره پیش شتابدهی شتابدهنده امکاناتی مانند دفتر کار مشترک ، اینترنت ، خدمات اداری ، سالن جلسات، دیدار و گفت و گو با مدیران استارت آپ های بزرگ کشور ارائه می کند.
فتحی در پایان یادآور شد تا کنون 140 استارت آپ در دوره های گذشته از شتابدهنده کارآفرینی تیک خدمات دریافت کرده اند.
گفتنی است : شتابدهنده کارآفرینی تیک سومین رویداد پیش شتابدهی خود را  16 تیرماه ساعت 10 صبح در سازمان جهاد دانشگاهی استان کرمانشاه برگزار می کند.

خوانده شده 313 آخرین ویرایش در سه شنبه, 12 تیر 1397 ساعت 07:19

پنل واحد من

اطلاعیه و فراخوان ها

  • قابل توجه شرکت های دانش بنیان و فناور برنامه های معاونت علمی و فناوری رییس جمهور با هدف تسهیل زیست…
  • فراخوان ششمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات
  • سمینار تخصصی آشنایی با مراکز عملیات امنیت در تاریخ 21 آبان SOC
  • فراخوان فستیوال اختراعات در زمینه نوآوری های صنعت کاشی، سرامیک و لعاب

دستاوردها و افتخارات پارک

دستاوردها و افتخارات پارک