.

.

کارگاه آموزشی "آشنایی با استانداردسازی و فرایند تدوین استانداردهای ملی " با حضور بیش از 50 واحد فناور در سالن شهید نوروزنژاد پارک علم و فناوری کرمانشاه برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمانشاه  در این کارگاه دکتر ژیلا دارابی،معاون استانداردسازی و آموزش اداره کل استاندارد استان کرمانشاه با بیان اینکه هدف از تدوين استانداردها، تعيين مقررات واضح و بدون ابهام براي بهبود ايمني، عملكرد، دوام و دستيابي به حد بهينة است كه براي انطباق يك محصول، خدمت يا مسائل مديريتي با انتظاري كه ازآن ميرود، تدوين مي شوند، گفت:ازنتايج آن می توان به  رفع موانع تجاري، گسترش و تسهيل تجارت و ارتباطات اشاره کرد.
وی در ادامه با بیان اینکه 80 هزار نوع کالا و خدمات در کشور وجود دارد که هنوز بخشی از ان استاندارد ندارد، گفت: با ارتباط خوب اداره کل استاندارد و پارک علم و فناوری کرمانشاه گام های موثری در راستای استاندارد سازی محصولات واحد های فناور و دانش بنیان استان برداشته ایم .
در ادامه این جلسه دارابی تصریح کرد: در این کارگاه آموزش های لازم برای تدوین استاندارهای کارخانه ای ، نحوه نگارش استاندارد های ملی ( استاندارد 5 ) و آشنایی با الزامات و روش های اجرایی دریافت گواهی خود اظهاری و پروانه استاندارد دانش نماد ارائه می شود.
در پایان نیز پرسش و پاسخ در مورد مطاب ارائه شده برگزار شد.

خوانده شده 389 آخرین ویرایش در سه شنبه, 12 تیر 1397 ساعت 07:22

پنل واحد من

اطلاعیه و فراخوان ها

  • طرح توانا: ارتقای توانمندی های کارآفرینانه دانشجویان
  • درخصوص همکاری های مشترک با هدف استفاده از پتانسیل وتوان واحدهای فناور ودانش بنیان درراستای توانمند سازی ورفع نیاز های…
  •  ورود اطلاعات شرکت های در مرحله رشد و پارک
  • کارگاه آموزشی فناوری و آینده؛ ایده های نو برای کسب و کارهای آینده پوستر کارگاه
  • فراخوان برگزاری نمایشگاه در کشور عراق اطلاع رسانی رویدادهای نمایشگاهی در سایت دائمی نمایشگاه های بین المللی بغداد تا پایان…

دستاوردها و افتخارات پارک

دستاوردها و افتخارات پارک