.

.

مدیران پارک علم و فناوری کرمانشاه در نشستی با معاونین شهرداری به بررسی ظرفیت های شهرداری در استفاده از محصولات واحد های فناور پرداختند.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمانشاه ، دکتر سیامک آزادی معاون فناوری پارک علم و فناوری کرمانشاه و مهندس شهاب خوش خوی  مدیر مراکز رشد شهرستانی پارک علم و فناوری کرمانشاه در نشستی با مهندس امیر رحیمی معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه و دکتر مهدی عبدالمالکی رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه  به  بررسی زمینه های همکاری در توسعه بازار واحد های فناور استان پرداختند .

در این جلسه دکتر آزادی ضمن تشریح توانمندیها و پتانسیل های موجود در شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری و مراکز رشد وابسته بر ضرورت ارتباط این شرکت ها با بخش های دولتی و خصوصی استان از جمله شهرداری تاکید کرد .

همچنین مهندس رحیمی نیز ضمن استقبال  از بهره گیری از توانمندیها، محصولات و خدمات واحد های فناور و شرکت های دانش بنیان بر همکاری و بکارگیری از ظرفیت های این شرکت ها اعلام آمادگی کرد .

در پایان مقرر شد در قالب جلسات کارشناسی نیازمندیها و اولویت های حوزه خدمات شهری احصا و در قالب فراخوانی ضمن اطلاع رسانی به واحد های فناور و دانش بنیان اقدام لازم در زمینه همکاری بیشتر فراهم گردد.

خوانده شده 56 آخرین ویرایش در پنج شنبه, 19 مهر 1397 ساعت 03:28

پنل واحد من

اطلاعیه و فراخوان ها

  • فراخوان نخستین نمایشگاه بین المللی مسکن شهرسازی وشهر هوشمند-وزارت راه
  • مقررات و ضوابط اصلاح شده استقرار واحدهای تولیدی، صنعتی و معدنی
  • فراخوان ثبت نام جشنواره منطقه ای اختراعات و ابتکارات رویش زاگرس و زردکوه لینک ثبت نام
  • فراخوان اولین همایش بین المللی نقش فناوری اطلاعات در تحقق افق های 1404 ایران، در مهرماه سال 1397 ثبت نام
  • چهاردهمین فستیوال اختراعات در زمینه نوآوری های صنعت مواد غذایی

دستاوردها و افتخارات پارک

دستاوردها و افتخارات پارک