.

.

همزمان با هفته پژوهش و فناوری پارک علم و فناوری کرمانشاه اقدام به برگزاری  رویداد انتخاب پایان نامه ها با قابلیت تجاری سازی در دو مقطع ارشد و دکتری در گروههای علوم پایه ، کشاورزی ، فنی و مهندسی ، علوم پزشکی ، علوم اجتماعی ، و علوم انسانی و هنر  کرد که  43 پایان نامه در این رویداد ثبت نام کردند و برگزیدگان آن در مراسم هفته پژوهش و فناوری معرفی شدند  پس از اتمام این رویداد پارک  علم و فناوری کرمانشاه با برنامه ریزی قصد دارد در  نشست  های تخصصی قابلیت های تجاری سازی پایان نامه  های تحصیلات تکمیلی ثبت نام کننده در این رویداد را  مورد بررسی قرار دهد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری  کرمانشاه ، نشست تخصصی بررسی قابلیت های تجاری سازی پایان نامه  های تحصیلات تکمیلی در حوزه کشاورزی  در سالن شهید نوروز نژاد پارک علم و فناوری کرمانشاه برگزار شد در این جلسه دکتر سیامک آزادی معاون فناوری پارک علم و فناوری کرمانشاه ، هدف از برگزاری این نشست را بررسی قابلیت های تجاری سازی موضوعات، نحوه و فرایند توسعه ایده  و نیز الزامات طرح عنوان کرد.
در ادامه با اشاره به اینکه پارک علم و فناوری کرمانشاه با تمرکز بر پایان نامه های تحصیلات تکمیلی از یک سو در حمایت از این پایان نامه ها جهت تبدیل به محصول و یا خدمات و توسعه کسب و کارهای فناورانه بوده و از سوی دیگرارتبا ط هدفمند آنها با حوزه صنعت و استخراج نیاز های فناورانه است گفت:سعی در کاربردی کردن موضوعات پایان نامه ها ی تحصیلات تکمیلی داریم.
در پایان نیز موضوعات پایان نامه های حوزه کشاورزی با حضور اساتید  و ارائه دهندگان مورد بررسی قرار گرفت.

خوانده شده 206 آخرین ویرایش در چهارشنبه, 12 دی 1397 ساعت 10:47

پنل واحد من

اطلاعیه و فراخوان ها

  • بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ 2019) برگزار می گردد. نمایشگاه الکامپ در عرصه…
  • کمپ شکار فرصت های نوآوری(مدرس: دکتر کامران باقری)
  • برگزاري نشست تخصصي و اجلاس ملي پيشگامان توسعه اقتصادي ايران با رويكرد حمايت هاي حقوقي قضايي در فضاي کسب و…
  • اولین رویداد ایده پردازی دانش‌آموزی
  • طرح توانمند سازی صدف متقاضیان استان کرمانشاه جهت ثبت نام با شماره 09183383107، دفتر تجاری سازی پارک علم و فناوری…

دستاوردها و افتخارات پارک

دستاوردها و افتخارات پارک