.

.

نشست  هسته ها وشرکت ها ی سرمایه پذیر پارک علم و فناوری کرمانشاه با دکتر ابراهیمی مدیر عامل شرکت unifirstدر امارات و فعال حوزه صادرات  امروز 19دی ماه در سالن شهید نوروز نژاد  برگزار شد
به گزارش روابط عمومی پارک علم وفناوری کرمانشاه، دکتر صبا امیری مسئول دفتر تجاری سازی پارک علم و فناوری کرمانشاه با بیان اینکه یکی از ضعف های فضای اکوسیستم کارآفرینی کمبود سرمایه گذاری های جسورانه (vc)  و توسعه   بازار بین الملل است، گفت: تقویت کسب و کارهای فناورانه در استان نیازمند ایفای نقش بخش های مختلف از جمله نیروی انسانی، زیر ساخت های سرمایه گذاری وعلمی ، خلاقیت با محوریت ساختارهای علم و فناوری است .
امیری افزود: دفتر تجاری سازی پارک علم و فناوری کرمانشاه با هدف ارتباط دهی موثر بین سرمایه گذاران جسور و واحد های فناور و دانش بنیان و توسعه منابع مالی برای این شرکت ها برنامه های مختلفی تدوین کرده است که نشست امروز با این رویکرد برگزار شد.
وی ادامه داد : در این جلسه تعدادی از شرکت های متقاضی ورود به بازار های بین المللی و جذب سرمایه به معرفی ظرفیت ها و چالش های خود پرداختند .
در این نشست دکتر ابراهیمی به بیان تجربیات خود در عرصه ملی و بین المللی جهت تسهیل فرایند فروش و توسعه بازار پرداخت . مقرر شد در نشست های تخصصی  بعدی مباحث مطرح شده پیگیری شود.

خوانده شده 247 آخرین ویرایش در چهارشنبه, 19 دی 1397 ساعت 18:24

پنل واحد من

اطلاعیه و فراخوان ها

  • بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ 2019) برگزار می گردد. نمایشگاه الکامپ در عرصه…
  • کمپ شکار فرصت های نوآوری(مدرس: دکتر کامران باقری)
  • برگزاري نشست تخصصي و اجلاس ملي پيشگامان توسعه اقتصادي ايران با رويكرد حمايت هاي حقوقي قضايي در فضاي کسب و…
  • اولین رویداد ایده پردازی دانش‌آموزی
  • طرح توانمند سازی صدف متقاضیان استان کرمانشاه جهت ثبت نام با شماره 09183383107، دفتر تجاری سازی پارک علم و فناوری…

دستاوردها و افتخارات پارک

دستاوردها و افتخارات پارک