.

.

در سی و سومین همایش انتخاب نمونه های ملی بخش کشاورزی کشور با حضور وزیر جهاد کشاورزی، نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی، معاونین وزیر و روسای سازمان های وابسته در سالن فجر سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی تهران برگزار شد از 10 کشاورز نمونه استان کرمانشاه به عنوان نمونه کشوری تجلیل به عمل آمد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمانشاه ،مهندس شهاب خوش خوی مدیر مرکز رشد کشاورزی پارک علم و فناوری کرمانشاه، با بیان اینکه حیدر کریمی رئیس هیات مدیره شرکت پاک شهد ساناو تولید کننده محصولات گواهی شده ارگانیک از شهرستان جوانرود از واحدهای فناور تحت حمایت مرکز رشد کشاورزی روانسر وابسته به پارک علم و فناوری کرمانشاه و یکی از 10 نفر برگزیده ملی از استان کرمانشاه است، گفت:  این واحد فناور از سال 1394 ابتدا در مرحله رشد مقدماتی و سپس بعد از تجاری سازی محصول و دریافت برند به مرحله رشدی در مرکز رشد کشاورزی روانسر فعالیت دارد.
خوش خوی ادامه داد: این شرکت تمامی استانداردهای لازم را جهت تولید محصول دریافت نموده است و در نمایشگاه ملی محصولات ارگانیک هر سال حضور فعال دارد.
وی افزود: شرکت پاک شهد ساناو علاوه بر عملکرد تولید، در زمینه های رعایت اصول فنی، زیست محیطی، بهداشتی ،کمی و کیفی نیز به نحو مطلوب رعایت کرده است.

خوانده شده 320

پنل واحد من

اطلاعیه و فراخوان ها

  • بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ 2019) برگزار می گردد. نمایشگاه الکامپ در عرصه…
  • کمپ شکار فرصت های نوآوری(مدرس: دکتر کامران باقری)
  • برگزاري نشست تخصصي و اجلاس ملي پيشگامان توسعه اقتصادي ايران با رويكرد حمايت هاي حقوقي قضايي در فضاي کسب و…
  • اولین رویداد ایده پردازی دانش‌آموزی
  • طرح توانمند سازی صدف متقاضیان استان کرمانشاه جهت ثبت نام با شماره 09183383107، دفتر تجاری سازی پارک علم و فناوری…

دستاوردها و افتخارات پارک

دستاوردها و افتخارات پارک