.

.

محصولات طرح ملی الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی  استان کرمانشاه در نمایشگاه دست آفرین در برج میلاد تهران عرضه شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه ، مهندس شهاب خوش خوی مسئول توانمند سازی و آموزش طرح الگوی نوین مشاغل خانگی استان  با اعلام خبر فوق گفت: فرصت عرضه محصولات طرح ملی الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی در نمایشگاه دست آفرین  در راستای توسعه کسب و کارهای کوچک و خانگی، تعاونی ها و خیریه ها،  در تهران فراهم شده است.
وی ادامه داد:  این نمایشگاه که از هشتم تا پانزدهم اسفند ماه در برج میلاد در حال برگزاری است با استقبال خوبی رو برو شده است.
خوش خوی در ادامه با بیان اینکه  در این نمایشگاه پیشرانان و متقاضیان طرح ملی الگوی نوین مشاغل خانگی از ۹ استان کشور محصولات خود را  ارائه کرده اند، افزود: در این نمایشگاه  تابلو فرش، گلیم، گیوه، نمد، مصنوعات چرمی و لباس محلی در ۱۰غرفه  عرضه می کنند.
مسئول توانمند سازی و آموزش طرح الگوی نوین مشاغل خانگی استان در پایان تصریح کرد: خانم حاجی علیانی در حوزه گیوه بافی از شهرستان کرمانشاه، آقای رنجبر و خانم حسینی، مادیح مکی و بهروز رحمانیان در حوزه گیوه از منطقه اورامانات ،خانم سلیمانی در حوزه پوشاک از شهرستان کرمانشاه و خانم کریمی حوزه گلیم در این نمایشگاه حضور دارند.

خوانده شده 197 آخرین ویرایش در سه شنبه, 14 اسفند 1397 ساعت 14:49

پنل واحد من

اطلاعیه و فراخوان ها

  • اولین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید
  • دوره کارآموزی خود را در پارک علم و فناوری کرمانشاه بگذرانید
  • فراخوان چالش نوآوری: طراحی و ساخت سامانه‌های پیش‌تصفیه آب و پساب جهت ثبت نام وکسب اطلاعات بیشتر از اینجا به…
  • برگزاری همایش فرصت های سرمایه گذاری و تجارت با سوریه
  • اطلاع رسانی سومین دوره جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان

دستاوردها و افتخارات پارک

دستاوردها و افتخارات پارک