.

.

معاون فناوری پارک علم و فناوری کرمانشاه از برگزاری اولین رویداد ایده پردازی دانش‌‌آموزی در استان با همکاری اداره کل آموزش و پرورش، موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی کرمانشاه خبرداد و گفت: این رویداد 19 تیر ماه در پارک علم و فناوری کرمانشاه برگزار خواهد شد.

دکتر سیامک آزادی در گفت و گو با روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمانشاه هدف از برگزاری این رویداد را ترویج ایده‌پردازی و مفاهیم ایده‌پروری، کسب مهارت ارائه ایده، شناسایی و معرفی استعدادهای ناب و خلاق دانش آموزی، ترویج فرهنگ انجام فعالیت های پژوهشی توسط دانش آموزان، جذب و حمایت از  ایده‌های فناورانه دانش آموزی عنوان کرد و افزود: دانش آموزان مقاطع اول و دوم متوسطه می توانند تا 10 تیرماه در این رویداد از طریق سایت www.kti.ir ثبت نام کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 38253809 تماس بگیرند.

وی در ادامه به مراحل شرکت در این رویداد اشاره کرد و افزود: مراجعه به سایت پارک علم و فناوری کرمانشاه ، تکمیل و ارسال فرم ثبت نام، بررسی اولیه طرح های ارسالی ،اعلام اسامی برگزیدگان مرحله مقدماتی جهت ارائه طرح در روز برگزاری رویداد، برگزاری جلسه توجیهی جهت طرح های منتخب و دریافت فایل پاورپوینت طرح ها، برگزاری رویداد و ارائه پاورپوینت توسط شرکت کنندگان داوری طرح ها توسط داوران رویداد،اعلام طرح های برتر و اهدا جوایزروند برگزاری این برنامه است .

آزادی ادامه داد : حضور در این رویداد کاملا رایگان است و محدودیتی در تعداد تیم های ثبت نامی برای یک مدرسه یا یک پژوهش سرا وجود ندارد.

معاون فناوری پارک علم و فناوری کرمانشاه در ادامه با بیان اینکه  بمنظور توانمند سازی شرکت کنندگان در کارگاه هایی دانش آموزان صاحب ایده با نحوه فراینده ایده تا محصول آشنا خواهند شد، تصریح کرد : مهارت و تسلط در ارائه ، نوآوری و خلاقیت در طرح، تسلط بر طرح ،قابلیت اجرایی ایده از معیارهای داوری طرح ها است.

وی در پایان  با اشاره به اینکه در حاشیه برگزاری این رویداد نمایشگاهی از دستاوردهای دانش آموزان برگزار خواهد شد افزود:  جوایز این رویداداولویت جذب و پذیرش در پارک علم و فناوری کرمانشاه و اهدا جوایز نقدی به برگزیدگان نهایی رویداد خواهد بود.

خوانده شده 1046

پنل واحد من

اطلاعیه و فراخوان ها

  • کارگاه آنلاین آشنایی با اینترنت اشیا در کشاورزی هوشمند سطح پیشرفته
  • فراخوان حضور در نمایشگاه مجازی معرفی کالا و خدمات طرح ملی توسعه مشاغل خانگی استان کرمانشاه
  • کارگاه آنلاین آشنایی با اینترنت اشیا در کشاورزی هوشمند
  • فراخوان معرفی شرکت فناور برتر در حوزه صادرات و بازار یابی خارجی
  • واحد محترم فناور با توجه به نزدیک شدن پایان سال 1399جهت بهره مندی از معافیت های مالیاتی و سایر خدمات…

دستاوردها و افتخارات پارک

دستاوردها و افتخارات پارک